Nasze realizacje » sklepy internetowe

Kuchniachińska - sklep z produktami kuchni azjatyckiej

Kategoria: sklepy internetowe

Opis:

Portal o tematyce kulinarnej dalekiego wschodu funkcjonuje już kilka lat. Przez ten okres zgromadził wielu wiernych użytkowników. Nadszedł czas na uruchomienie sklepu internetowego z produktami używanymi w kuchni chińskiej. Trzeba uwzglęnić kilka aspektów integracji portalu i sklepu.


Zastosowane rozwiązanie:

Sklep został przygotowany na najnowszym oprogramowaniu Smart Sklep. Projekt graficzny został przygotowany w taki sposób, aby był spójny z dotychczasowym stylem istniejącego portalu. Użytkownik przechodząc z serwisu, w którym czyta przepis dania, może przejść do sklepu ze świadomością, że jest to cały czas ten sam serwis. Szczególnym zadaniem podczas przygotowywania sklepu internetowego,swiss replica watches było takie opracowanie rozwiązań, aby dotychczasowe konta uzytkowników portalu, funkcjonowały w sklepie internetowym w sposób przezroczysty dla ich właścicieli i jednolity dla administratora.
 

Oprogramowanie wykorzystuje technologię AJAX w miejscach gdzie ilość przesyłanych danych jest niewielka, dzięki czemu sklep internetowy działa szybko i wygodnie dla użytkownika.
 

Dzięki istniejącej dość dużej bazie wiernych uzytkowników, zaraz po otwarciu nowego sklepu, zaczęły schodzić licznie zamówienia. Sklepowi życzymy wysokich obrotów i dalszym rozwoju, w którym mamy nadzieję uczestniczyć.

Patek Philippe Nautilus Replica Watches


« powrót

Strona zgodna ze standardem W3C XHTML 1.0 Strona zgodna ze standardem W3C CSS 2.1