Nasze realizacje » sklepy internetowe

WBSport - sklep z obuwiem Puma

Kategoria: sklepy internetowe

Opis:

Sieć salonów obuwia firmy Puma obecnych w największych centrach handlowych w Polsce otwiera nowy kanał sprzedaży - internetowy. To zupełnie nowe doświadczenie i obecność na rynku, który rządzi się innymi prawami niż tradycyjne formy sprzedaży. Obuwie to specyficzny produkt, wymagający indywidualnych rozwiązań informatycznych.

Height Increasing Shoes


Zastosowane rozwiązanie:

Obuwie to dość szczególny produkt, dla którego warto przygotować rozwiązania takie, które pozwolą w łatwy sposób zarządzać ofertą. Istotą rzeczy jest rozmiarówka oraz kolorystyka. Każdy model buta może występować w wielu kolorach, a każdy kolor w wielu rozmiarach. Sposób prezentacji oferty w sklepie internetowym musi więc być tak przygotowany, aby odbywało się to w sposób szybki,replica rolex watches wygodny i intuicyjny dla użytkownika. Sklep internetowy powinien w tym przypadku prezentować tylko te produkty, które są aktualnie dostępne w magazynie. Dlatego też do sklepu importowane są stany magazynowe z zewnętrznego programu handlowo-magazynowego. Kupujący ma więc pewność, że zamówionie na wybrany towar będzie zrealizowane.
 

Szczególną wagę przyłożono do sposobu prezentacji produktu. W bucie bardzo ważne są detale, które wpływają na  decyzję klienta o zakupie. Przygotowano więc bardzo wygodny sposób powiększania wysokiej rozdzielczości zdjęć produktu, tak aby wszystkie jego szczegóły można było łatwo dostrzec. Otwierając wybrany model obuwia, klient ma bezpośredni dostęp do wszystkich jego wariantów kolorystycznych przy czym zamówić może tylko te rozmiary, które są aktualnie dostępne w magazynie.

richard mille replica watches


« powrót

Strona zgodna ze standardem W3C XHTML 1.0 Strona zgodna ze standardem W3C CSS 2.1