Nasze realizacje » serwisy www

Dostepnepokoje.pl

Kategoria: serwisy www

Opis:

Niemal każdy z nas miał okazję szukać miejsca pobytu w wybranej miejscowości turystycznej. Znalezienie pensjonatu, hotelu lub kwatery prywatnej, który odpowiadałby naszym oczekiwaniom co to standardu, ceny i lokalizacji nie jest łatwe. Gdy już znajdziemy ten najbardziej odpowiedni okazuje się, że najistotniejszym problem jest to, że w wymarzonym terminie jest BRAK WOLNYCH  MIEJSC ! Jak temu zaradzić ?


Zastosowane rozwiązanie:

Stworzyliśmy serwis, którego celem jest dostarczenie oferty noclegowej z aktualną informacją o wolnych terminach. Oferenci korzystając z dostarczonego im panelu do zarządzania rezerwacjami mogą na bieżąco aktualizować zajęte i wolne terminy dla każdego pokoju w swoim obiekcie turystycznym.

Istotą portalu jest to, że właściciel obiektu turystycznego może prezentować każdy pokój niezależnie. Dzięki termu ,Hermes Outlet użytkownik może zarezerwować konkretny pokój, a informacja ta trafia bezpośrednio do systemu rezerwacyjnego. Termin jest automatycznie blokowany, a właściciel otrzymuje powiadomienie o nowej rezerwacji.

W efekcie, użytkownik otrzymuje niezwykle użyteczny serwis, dzięki któremu nie musi tracić czasu na wykonywanie wielu telefonów do właścicieli pensjonatów z zapytaniem czy posiada pokój w wybranym terminie. Użytkownik podaje termin w jakim szuka noclegu, miejscowość, standard i oczekiwaną cenę, a w odpowiedzi serwis prezentuje listę znalezionych pokoi oraz zaznaczone lokalizacje obiektów na mapie. Każdy znaleziony pokój posiada kalendarz dostępnych terminów.

Teraz czekamy, aż serwis zapełni się jak największą ilością ofert i życzymy serwisowi sukcesu. Trzymamy kciuki!

tag heuer replica watches www.tagsea.me


« powrót

Strona zgodna ze standardem W3C XHTML 1.0 Strona zgodna ze standardem W3C CSS 2.1