Nasze realizacje » systemy CMS

Profesja - Centrum Kształcenia Kadr

Kategoria: systemy CMS

Opis:

Ogólnopolska sieć szkół policealnych, obecna w ponad 32 największych miastach potrzebuje nowy serwis internetowy. Duża ilość informacji zamieszczonych w serwisie, to wyzwanie przede wszystkim dla właściwej nawigacji. Zapisy on-line do wybranej szkoły i miasta muszą trafiać do wirtualnego dziekanatu.


Zastosowane rozwiązanie:

Podczas przygotowywania systemu CMS, szczególną uwagę zwrócono na wygodne zarządzanie różnymi grupami informacji,replica watches które dodatkowo podzielone są na różne oddziały. Informacje w wybranym oddziale powinny być wprowadzane wyłącznie przez osoby z danego oddzialu, co zostało właściwie uwzględnione w uprawnieniach operatorów systemu.
 

 Przy projektowaniu grafiki, zastosowano świeżą i zdecydowaną kolorystykę wyróżniając w sposób zdecydowany najważniejsze informacje. Duża ilość i zagnieżdżenie treści wymusiło zastosowanie nowoczesnego wieloelementowego menu rozwijanego.
 

Ponieważ do każdej szkoły można zapisać się on-line, co trafia do systemu wirtualnego dziekanatu, system CMS został zintegrowany z zewnętrznym systemem CRM, w którym ma miejsce zarządzanie wszystkimi sluchaczami.

Best Replica Watches Audemars Piguet Replica Watches


« powrót

Strona zgodna ze standardem W3C XHTML 1.0 Strona zgodna ze standardem W3C CSS 2.1