Nasza oferta » pozycjonowanie

Pozycjonowanie to usługa, mająca na celu zwielokrotnienie liczby odwiedzin danej witryny. Polega na dostosowaniu budowy strony do jak najlepszego jej indeksowania przez wyszukiwarki, rejestracji w wyszukiwarkach oraz monitorowaniu jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Sama rejestracja w wyszukiwarkach i katalogach nie zapewnia jednak miejsca na czołowych miejscach wyników wyszukiwania. Ciągłe monitorowanie, a w konsekwencji osiągnięcie stałych wysokich notowań serwisu www w wyszukiwarkach można nazwać skutecznym pozycjonowaniem. Użytkownicy internetu zwykle przeglądają tylko pierwsze dwie strony tych wyników, dlatego tak ważne jest aby link do witryny plasował się na jak najwyższych miejscach.

Pozycjonowanie, poprzez zwiększenie liczby odwiedzin witryny, ma służyć podniesieniu jej rentowności, ma wpłynąć na wzrost rozpowszechnienia strony i firmy. Serwis www powinien generować firmie dochody w sposób bezpośredni lub pośredni, promować ją, zwiększać zasięg jej działania. Aby upewnić się, że pozycjonowanie Twojej witryny jest niezbędne, należy odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

  • kto poza Tobą odwiedza stronę?
  • czy Twoi klienci ją znają?
  • czy potencjalnym klientom łatwo jest natrafić na Twoją stronę?
  • czy można ją znaleźć w wyszukiwarkach i na której pozycji?
  • czy generuje ona ruch na poszczególnych jej stronach?

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania potwierdzają niską odwiedzalność Twojej strony, powinieneś zrobić użytek z poczynionej już inwestycji i zlecić pozycjonowanie swojego serwisu. Wówczas nakłady poniesione na jego stworzenie, utrzymywanie na serwerze, być może rejestrację i utrzymywanie własnej domeny, mają szansę się zwrócić.

 

Strona zgodna ze standardem W3C XHTML 1.0 Strona zgodna ze standardem W3C CSS 2.1